אבנר קופל יו"ר איגוד הכדורסל בישראל

אבנר קופל שימש כיו"ר איגוד הכדורסל הישראלי ומאז נחשב לאחד מיושבי הראש המצליחים שידעה מנהלת הכדורסל. מה הפך אותו לכזה וכיצד הוא הספיק לחולל מהפכות בענף? על כל זאת ועוד נפרט כעת.

 

אבנר קופל – הכירו את יו"ר איגוד הכדורסל הישראלי לשעבר

אבנר קופל נכנס לתפקידו כיו"ר איגוד הכדורסל הישראלי בשנת 2012. מדובר בהגשמה של חלום בעבור קופל, אשר נחשב לאחד האוהדים השרופים של הפועל באר שבע וחובב כדורסל מושבע, מהילדות. קופל נובע בהערכתו העמוקה לספורט ומשום כך פעל בתפקידו למינוף וחיזוק הכדורסל הישראלי, כך שהוא יאפשר לכל אוהד ואוהדת במדינה לגאווה ותחושת עוצמה. לכן, כיו"ר חרט על דגלו כי מנהלת הליגה תייצג את מדינת ישראל בכבוד כמו גם תאפשר לכל שחקן ומאמן למצות את הפוטנציאל האישי, מתוך חשיבה יצירתית ופורצת גבולות. כתוצאה מכך, החלו ליישם תוכניות כלכליות מרחיקות לכת אשר נועדו להוביל בסופו של דבר ליצירתו של ענף כדורסל משגשג ומוביל, כפי שאכן התרחש במהלך כהונתו המרשימה. זאת ועוד, הרשים אבנר קופל את ראשי האיגוד וכן את השדרות הניהוליות במחשבה יצירתית אשר שמה דגש בראש ובראשונה על כוח האדם האיכותי  וכן שיפור תשתיות, באמצעות מומחה איטום ומהנדסים. תחום התשתיות בענף זכה לביקורת רבה בשל כשלים בטיחותיים אשר נמצאו במתקנים, ולכן הוחלט לשפץ ובו בעת לעודד את ההתנדבות ההדדית, כחלק מהיותו של אבנר קופל איש רב פעלים וכן מתנדב סדרתי בעצמו.

 

אבנר קופל וליגת הנוער והבוגרים של הכדורסל בישראל

במהלך השנים רקם אבנר קופל יחסים קרובים ואוהדים עם ליגת הנוער של הכדורסל הישראלי, מתוך הבנה כי מדובר במלח הארץ אשר עשויים להפוך בעתיד לכוח מוביל ולעתודת הכדורסל של ישראל, גם בליגות הבכירות בעולם. הכישרונות הצעירים זכו לעידוד מסיבי בדמות מאמנים מצוינים וכן מתן מענה מבחינה מנטאלית, כל זאת על מנת להכין את הנבחרת הצעירה לליגות הבכירות. כתוצאה מכך, זכתה נבחרת ישראל בנוער ובבוגרים בפרסים וכן בשבחים לאור רמה מקצועית גבוה וכן שימת דגש על משחק ספורטיבי והוגן. מעבר להיותו יו"ר איגוד הכדורסל בישראל שימש קופל כאיש עסקים ממולח אשר תחתי ידיו נחתמו עסקאות הרות גורל בעבור הכדורסל הישראלי, בין היתר עם גופים צבורים וכן תורמים בסדרי גודל שלא ידע הכדורסל. מדובר באיש אשר יודע ליצור קשרים ומשום כך זכה ברבות השנים למחמאות אודות סגנון הניהול וכן האופי והחום הנשקף לא רק בתפקוד המקצועי, אלא גם בהתייצבות במשחקים וכן יצירת קשרים ענפה אשר נועדה להוביל לעלייה ברמה של הכדורסל ברמת הנוער והבוגרים וכן חיזוק ספורט הנשים. ספורט הנשים ובפרט כדורסל זכה בתקופתו של קופל לעידוד מסיבי, מה שהתבטא בהמשך בניצחונות על קבוצות מובילות וחזקות מרחבי העולם.

שחקן כדורסל

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
באותו נושא
חברה בחו"ל
חברה בחו"ל ללא ישות משפטית

ללא ישות משפטית בעלי החברה חשופים לתביעות. מה המשמעות של חברה בחול ללא ישות משפטית ומה ניתן לעשות?   רובנו מתנהלים בחיי היומיום שלנו ללא

קרא עוד »