קוביות וציוד

איך ליצור אווירה חיובית בעבודה במשרד

בעידן הנוכחי אנו מבלים שעות ארוכות במשרד, אולם על מנת להקל על הסיטואציה כמו גם ליצור אווירה חיובית ישנה חשיבות רבה לחשיבה על אטרקציה איכותית בעבור העובדים.

כיצד ניצור אווירה חיובית במשרד?

המשרד הפך בעשור האחרון לבית השני של עובדים רבים, ועל כך גם יעידו הנתונים. למעשה, מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות בהן עובדים הכי הרבה זמן בקרב מדינות ה OCD, כאשר מחקרים אשר נעשו הראו באופן ברור כי שהייה ארוכה במשרד עלולה לגרום למתחים ולעיתים לתחושה של דיכאון. לכן, מעסיקים רבים נותרים עם שאלה אחת – כיצד ליצור אווירה חיובית במשרד? הדרך הקלה והפשוטה ביותר היא ע"י ביצוע של שורת הקלות בעבור העובדים, אולם מדובר במקרים נקודתיים אשר עלולים גם להוצאה כספית לא מועטה. על כן, אם אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם חוויה בלתי נשכחת בזמן העבודה כמו גם בכדי לעודד את העובדים ולתת להם תחושה טובה, הגעה של זיגי אמן החושים תספק לכם ולעובדים חוויה בלתי נשכחת.

זיגי – אמן חושים

זיגי הוא אמן חושים בעל שם עולמי אשר הופיע בכל רחבי העולם, ובבמות מרכזיות בפסטיבלים מובילים. המופע של זיגי משלב טכניקות אותן פיתח ומאפשרות לקרוא מחשבות, כמו גם לבצע להטוטים אל מול עיני הקהל, כאשר כל המופע מערב גם את העובדים ובכך נפתחת הזדמנות לעובדים לקבל חוויה ייחודית במקום העבודה. (ביום הולדת או בכל אירוע) למעשה, המופע של זיגי אשר מותאם למבוגרים מאפשר לכם להיכנס אל תוך נבכי עולם הקסמים והמסתורין, וזאת לאור יכולות בלתי רגילות אשר כאמור צברו שם בכל רחבי העולם, והפכו את זיגי לאחד האמנים המצליחים ביותר אשר פועלים כיום.

מעוניינים לקבל את המופע של זיגי אצלכם במקום העבודה? כעת, זה אפשרי

כאמור, על מנת להעניק לעובדים חוויה חיובית בזמן שהותם בעבודה חשוב לבצע חשיבה מחוץ לקופסא ולהעניק לעובדים אטרקציה ייחודית אשר מתאימה למבוגרים, ואשר משקפת הרבה מאוד הומור כמו גם קסמים אשר הם רלוונטיים לכל גיל. עובדים רבים כמו גם מעסיקים אשר צפו במופע של זיגי דיווחו על שביעות רצון יוצאת מן הכלל, כפי שמספר ד', בעל מפעל במרכז הארץ: "זיגי הגיע אלינו למפעל והרים כאן מופע שלא נראה כמותו. גם העובדים הציניים ביותר לא יכלו להישאר אדישים לטכניקה האדירה שלו כמו גם לעובדה שהוא מצליח להניע את הקהל בצורה באמת מדויקת. נותרנו נפעמים ואין ספק שרמת השביעות של העובדים עלתה בצורה משמעותית. זו הייתה הוצאה מוצדקת שעליה אני ממליץ לכל מעסיק אשר רוצה להעניק לעובדים שלו חוויה טובה במקום העבודה, כזו שמשלבת חוויה עם הומור וחשיבה מחוץ לקופסא". אם גם אתם רוצים שזיגי יופיע אצלכם, ניתן ליצור קשר דרך האתר הרשמי בכתובת https://zeegee.co.il/businessevents.asp.

Please follow and like us:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *