איך מורידים קעקועים

בעידן שבו אנחנו חיים קעקועים הם חלק בלתי נפרד מהנוף שאליו כולנו רגילים. אנשים עושים עוד ועוד קעקועים באיברים שונים בגוף, מה שהופך את העניין לטבעי ואופנתי מאוד. עם זאת, האם באמת החלטה שקיבלנו גיל 17, לעשות קעקוע עם החברה הכי טובה, זה משהו שיוכל להתאים לנו גם אחרי שלושים שנה? זה לא משנה אם אותה חברה עדיין בחיינו או לא כי בכל מקרה לא אחת קורה שאנחנו מביטים על הקעקוע וכלל לא אוהבים את מה שאנחנו רואים. לכן ברור למה עוד ועוד אנשים תוהים איך מורידים קעקועים והאם זה אפשרי או לא. כדאי שתדעו: זה בהחלט אפשרי, יש היום עוד ועוד שיטות להסרת קעקוע, אך מצד שני, אי אפשר לצפות תמיד לקבל עור לגמרי חלק כפי העור שהיה לנו לפני הקעקוע. לעור יש זיכרון ולכן במקרים רבים אפילו אם בוחרים בשיטת ההסרה היעילה ביותר, עדיין תישאר צלקת ברמה כזו או אחרת. להלן כתבה בנושא.

 

בחירת השיטה המתאימה להסרת הקעקוע

בבואנו לראות איך מורידים קעקועים אנחנו יכולים לציין מספר שיטות שהפכו להיות פופולאריות ביותר והן:

  1. ניתוח – תהליך כירורגי לכל דבר בהרדמה מקומית. במסגרת ניתוח כזה כורתים למעשה את הקעקוע מהעור ואת העור שנותר תופרים ובצורה כזאת הקעקוע נעלם.
  2. לייזר – זו שיטה מאוד פופולארית שהרבה אנשים בוחרים שכן היעילות שלה מאוד גבוהה, היא אינה כואבת וגם לא דורשת שיקום ברמה כלשהי אחרי הטיפול. מה שכן חשוב לדעת על השיטה הזאת זה שבדרך כלל מדובר על סדרה של בין 5 ל10 טיפולים, כלומר, בניגוד לניתוח זה לא טיפול אחד שאחריו הקעקוע ייעלם.
  3. שיוף העור – פעולה שנעשית באמצעות מקדחה שיש לה נייר לטש מאוד עדין. הטכנולוגיה הזאת יחסית ישנה ולא תמיד מובילה לתוצאות מספיק טובות אך במקרים מסוימים היא כן תוכל להיות מתאימה יותר מאופציות אחרות.

חשוב להבין שלעיתים אחרי הסרת קעקוע ישנה צלקת וכפי שצוין, לא תמיד ניתן יהיה להסיר את הקעקוע במלואו ובצורה מושלמת. מה שכן, ככל שעוברות השנים הטכנולוגיה בתחום הזה הולכת ונהיית מוצלחת וטובה יותר ולכן, אם יש לכם קעקוע שאתם רוצים להסיר – כדאי שתנסו זאת באחת מהשיטות הטובות ביותר שיש. פרטים נוספים ניתן למצוא בכתבה שבאתר ערוץ 7.

בידי מי כדאי להפקיד את המשימה?

האמת היא שיש היום לא מעט מקומות שבהם תוכלו לעבור טיפולים שונים להסרת קעקוע וזה לא משנה מאיזה איבר אתם רוצים להסיר אותו. לכן כדאי יהיה לבדוק לאיפה אתם פונים כי אם אתם כבר נכנסים לתהליך כזה ואם אתם רוצים להסיר את הקעקוע שעשיתם לפני שנים, עדיף יהיה לפנות אל הטובים ביותר בתחום. הסרת הקעקוע תגרום לכם בוודאי לאהוב מחדש את גופכם ואתם תראו שלא תצטערו אם תבחרו לעבור טיפול כזה במקום מקצועי ומוביל.