ביטוח נסיעות לחו"ל לצורך הוצאה של דרכון פורטוגלי

עומדים לקראת תהליך של הוצאת אזרחות פורטוגלי? באמצעות צוות המומחים של חברת איזי נשיונליטי תוכלו לקבל את כל המידע החשוב ביותר הנוגע לביטוח נסיעות לחו"ל לקראת הנסיעה המרגשת.

 

הוצאת אזרחות פורטוגלית – חשיבה על מגוון של פרמטרים

בשנים האחרונות ניתן לראות זינוק משמעותי בביקוש של ישראלים אשר מעוניינים להגיע למדינת פורטוגל ולהוציא אזרחות פורטוגלית. הסיבה לכך היא שבשנת 2015 ממשלת פורטוגל החליטה לאפשר ליהודים אשר מוכיחים כי הם צאצאים של אנוסי פורטוגל כמו גם ספרד לקבל אזרחות, בתהליך מהיר וללא קשים מיוחדים. למעשה, בניגוד למדינות אחרות ביבשת אירופה אשר מבקשות ידע כללי אודות המידע כמו גם ידע בשפה, בפורטוגל אין צורך לבצע מבחנים או ראיונות, אלא התהליך עצמו הוא תהליך פשוט יחסית, עליו יסבירו כעת המומחים של חברת איזי נשיונליטי.

 

כיצד ניתן לקבל אזרחות פורטוגלית?

למעשה, התהליך עצמו מתבסס על מספר שלבים אשר כוללים בדיקה של שם המשפחה והתאמה לאנוסי ספרד ופורטוגל ולאחר מכן הגשת בקשה לקהילה היהודית אשר היא הגורם המוסמך בכדי לקבוע האם אכן ישנה זיקה, ובמידה וכן – לקבל אישור עקרוני אשר מהווה כרטיס מעבר לרשויות אשר יעניקו את האזרחות. יחד עם זאת, נדרשת מהמבקש להגיע גם למדינה לצורך הגשת המסמכים אשר כולם צריכים להיות כתובים בשפה הפורטוגזית, כאשר זמן השהות יכול להיות קצר יחסית למספר ימים או לשהות ארוכה יותר, במידה והתהליך מתעכב. יתרה מכך, לאור העובדה כי יש להגיע למדינה לצורך בתהליך ישנה חשיבות רבה לרכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל, וזאת על מנת להבטיח כי בזמן שהותכם בפורטוגל או בכל מדינה אחרת בעולם לצורך תהליך של אזרחות תוכלו לקבל את המענה הנדרש, בעת הצורך.

 

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לרגל הוצאה של אזרחות פורטוגלית

כאמור, אם אתם מתכננים כעת להתחיל בתהליך של הוצאת אזרחות פורטוגלית חשוב מאוד לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים אשר הולם את הרקע הרפואי שלכם כמו גם את הצרכים המשתנים שלכם בעת השהות במדינה. חשוב לציין בנקודה זו כי כיום ניתן לקבל הצעות מחיר נמוכות ביותר ובעיקר בעבור נסיעה לפורטוגל, וזאת לאור העובדה כי ביטוח נסיעות לחו"ל ליבשת אירופה זול באופן משמעותי מארה"ב או אוסטרליה. בנוסף, כיום ניתן באמצעות מדריכים מיוחדים כמו גם אפליקציות ייעודיות לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות ולקבל מחירים נוחים מאוד, גם בעבור ביצוע הרחבה של הביטוח עצמו. על כן, זכרו כי מדובר בתהליך לא פשוט אשר מצריך התקשרות עם חברה מקצועית אשר תלווה אתכם תוך כדי תהליך האזרחות כמו גם רכישה של ביטוח נסיעות מתאים אשר יבטיח כי תוכלו לטוס למדינה בראש שקט, ולחזור כאשר בידכם אזרחות פורטוגלית כמו גם אזרחות פורטוגלית.

קבלת דרכון

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
באותו נושא