הדברה נגד יונים בבית

הן צצות משום מקום, מקננות במרחב המחייה שלנו, עושות רעש, מלכלכות ואף יכולות להביא כינים ומזיקים אחרים לביתנו. יונים על אדן החלון, במחסנים ומסתורי כביסה, פוגעות בנו ועלולות לגרום לנזק זיהומי רב. אז איך מטפלים בהן בצורות אקולוגיות, מקצועיות והומניות, רגע לפני שהן מחליטות להישאר לנצח? במאמר זה נסביר לכם הכל. 

 

שיטות להרחקת יונים בבית

כשיונים משתלטות לנו על הבית, שיטות להרחקת יונים הופכות להיות התחביב הזמני שלנו בעל כורחנו. באתר hadbarott.co.il תוכלו למצוא מגוון מדבירים שיעזרו לכם להיפטר מכל מזיק וחיה פולשת.

  • רשת יונים – רשת יונים היא הפתרון האולטימטיבי, הזול והנפוץ ביותר עבור הרחקת יונים. היא אחת מהשיטות הפופולריות בשוק העוזרות להגנה על מבפנים משלל מזיקים עירוניים ביניהם גם היונים. ההצלחה שלה נובעת מכך שהיא היחידה שיכולה למנוע מיונים להיכנס לחללים גבוהים ולחדור בפתחים צרים. הרשת תכליתית וניתן להשתמש בה מכל הזוויות. למעשה הרשת פשוט מונעת מהיונה להיכנס לאזור, מבלי לפגוע בה, והיונה בלית ברירה צריכה לפנות למקום אחר. פתרון הומני ויעיל לכל הדעות.
  • דבק ג'ל – מדובר בפתרון הומני שמרחיק את היונים לאורך זמן באמצעות ג'ל פשוט ודביק שגורם להם לאי נוחות ולהתעופף מהשטח שלכם למקום אחר. על מנת למרוח את הג'ל יש להשתמש לאקדח איטום שיאפשר הנגשה את הג'ל לאזורים שהיונים נמצאות בהם כמו חלונות, גגות פתוחים, גג רעפים או מיני משטחים אחרים שבה היונה נמצאת. הג'ל עובד בזריזות כי היונות מרגישות בו די במהירות. החיסון היחיד בג'ל שהוא יכול לעיתים להקשת על השימוש, במידה ותמרחו יותר מידי היונים יכולות להיתקע בג'ל מבלי היכולת לצאת. שימו לב שאתם משתמשים בכמות המדויקת.
  • מכשיר קולי – מכשיר קולי מיוחד המותאם להרחקת יונים הוא מכשיר המפיץ סוג רעש מסוים שהיונים דוחות. הרעש עובד גם על ציפורים אחרות אז אם אתם מחזיקים בציפור או תוכי כחיית מחמד, שימו לב לא לפגוע בה. השיטה היא בטוחה והומאנית להרחקת ציפורים. הרעש אינו פוגע באף בעל חיים, אלא גורם להם להתרחק בצורה טבעית מהמקור הרועש. אותו סוג רעש עובד גם על צבאים, ארנבים, שועלים, סנאים ועוד.
  • דוקרנים – דוקרני ציפורנים זאת שיטה זולה ונפוצה בשוק גם כן, אך לא כל כך יעילה במידה ומדובר בלהקה גדולה של יונים. הדוקרנים מונעים מהציפורים לשהות במקום שהן התבייתו בו. מדובר בחתיכות פלסטיק נדבקות שיכולות להתלבש על כל אזור ולמעשה למנוע מהיונה גישה נוחה לאותו אזור. לדוקרנים לוקח בדרך כלל מספר ימים עד שהיונים נעלמות לחלוטין. הדוקרנים טובים ועוזרים במידה ומדובר ביונה אחת או שתיים לכל היותר. אם יש לכם קבוצה גדולה של יונים ואתם עדיין מעוניינים בדוקרנים, אל תרכשו פלסטיק, אלא פלדה שתסייע לכם יותר.

הדברת יונים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
הדברה מקצועית
כל כמה זמן צריך לעשות הדברה?

בואו נודה בזה: מזיקים יכולים להוות מטרד משמעותי בבתים שלנו, לגרום לאי נוחות ולהוות סיכונים בריאותיים. אבל האם ידעתם שהדברה יעילה צריכה להיות אמצעי יזום

קרא עוד »