היתרונות הרבים של ביטוח בריאות פרטי

כולנו מוצאים את עצמנו חוששים לבריאות שלנו והאמת היא, שככל שעוברות השנים זה נהיה ברור יותר ויותר. העולם שבו אנחנו חיים סובל מלא מעט זיהומים ועובדה היא שרבים מאיתנו מכירים, לצערנו, אנשים שחלו עם השנים ואף הלכו לעולמם כתוצאה ממחלה כזו או אחרת. לכן זה טבעי שכל אחד מאיתנו יחשוב מה היא הדרך הכי טובה שיש לו להגן על עצמו והגיע הזמן להבין: ספורט ותזונה נכונה לא תמיד יעשו את העבודה. כלומר, אם לא נדאג לכך שנוכל גם לקבל טיפול רפואי יעיל ומהיר בעת צרה, עלול להיות שכל הפעילות הגופנית שנעשה במשך שנים לא באמת תועיל. יתרה מכך, חשוב להבין שלמרות שיש ביטוחי ציבוריים בישראל, כמו הביטוח הלאומי וקופות החולים השונות, כל אלה עדיין מוגבלים. לכן, אם חשוב לכם לדעת שבעת צרה תמיד תקבלו עזרה רפואית טובה, אין ספק שלעשות ביטוח בריאות פרטי זה הפתרון הנכון.

 

מה כוללים ביטוחים מהסוג הזה?

כמובן שאין על כך תשובה אחת נכונה כי זה תלוי בסוג ביטוח הבריאות הפרטי שבו אתם בוחרים. האם אתם רוצים את הביטוח הכי מקיף שקיים? או שדווקא ביטוח בריאות מינימליסטי יתאים לכם יותר? שימו לב שאחת מהבעיות המרכזיות בישראל היא שחולים שצריכים לעשות בדיקות MRI בישראל מטורטרים לאזורים מסוימים בארץ שבהם נערכות בדיקות כאלה. השיקול הוא כלכלי בדרך כלל, כי המדינה מעדיפה לא להשקיע ולהציב עוד עמדות של בדיקה במקומות אחרים. לעומת זאת, אם למישהו יש ביטוח בריאות פרטי, לא רק שהוא לא צריך לחכות בתור לבדיקת הMRI, אלא בדרך כלל הוא גם יוכל לעבור אותה במקום שהרבה יותר קרוב למקום המגורים שלו או לעבודתו. יש בכך יתרון משמעותי ביותר שחוסר הרבה מאוד התעסקות, זמן ואנרגיה לאדם החולה ולכן ברור מדוע לא כדאי לוותר על כך.

 

קידום בתור להשתלה

בישראל של ימינו, למרות כל הקדמה וכל הטכנולוגיה, עדיין יש הרבה מאוד אנשים שממתינים בתור להשתלת איבר כזה או אחר. אומנם אדם בריא מתקשה להבין עד כמה התורה זה נוראי ועד כמה הדבר האחרון שכל אחד מאיתנו רוצה זה למצוא את עצמו בתור הזה – אך הדברים לא תמיד תלויים בנו אישית. מה שבטוח זה שמי שיש לו ביטוח בריאות פרטי יוכל לדלג על התור הזה ובדרך כלל התור יכלול אפילו השתלות דחופות מאוד בחו"ל. חשוב להבין: לא אחת השתלה של איבר יכולה להציל חיים, כך שאם יש דרך לדלג על התור ועל הבירוקרטיה הישראלית ולדאוג לעצמכם ולבריאות שלכם, מה פתאום שתוותרו על כך? כמובן שביטוחי הבריאות הפרטיים כוללים גם את המינון של לא מעט תרופות שלא נכללות בסל התרופות הציבורי וגם במובן הזה לא כדאי לוותר על ביטוח שכזה. אין ויכוח על כך שהמטרה של כל אדם שעושה ביטוח בריאות פרטי היא לא להשתמש בו לעולם, אך אנחנו לא באמת יכולים לדעת מה יוליד יום. לכן תמיד עדיף שיהיה לנו, לפני הכול, את ביטוח הבריאות הכי מקיף שיש ויפה שעה אחת קודם, אז למה אתם מחכים?

ביטוח בריאות - לקדם תור

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
באותו נושא