כמה עולה דפוס דיגיטלי?

דפוס דיגיטלי הוא תחום שצובר תאוצה בזמן האחרון, ואנשים רבים מעוניינים בו. מה המחיר של מוצרים בדפוס דיגיטלי? ולמה הדפוס הזה כה מיוחד?

 

מה הוא דפוס דיגיטלי?

דפוס דיגיטלי הוא שיטת ההדפסה מהמתקדמות הקיימות בשוק, והוא פועל בצורה ממוחשבת. הקבצים המיועדים להדפסה מועלים למחשב ודרך המחשב עוברים למדפסת הדיגיטלית. מדובר בשיטת הדפסה איכותית ביותר, בה הצבע נקשר בצורה חזקה לדף מה שהופך אותה לאידיאלית.

 

מה המחיר של דפוס דיגיטלי?

דפוס דיגיטלי הוא שם כולל למגוון סוגי דפוס, והמחיר נקבע בהתאם לכמות ולסוג המוצר. ההדפסה לא נעשית אך ורק על נייר רגיל, וגם לחומר עליו אתם מדפיסים יש חשיבות ויש השפעה על המחיר.

דפוס דיגיטלי, לעומת סוגי דפוס שונים, משתלם יותר כאשר מדפיסים באופן פרטי, כלומר כמויות קטנות ולא מסחריות. ככל שצריך להדפיס יותר המחיר מתייקר ולכן לא מומלץ להדפיס בצורה נרחבת בדפוס דיגיטלי. אם אתם מעוניינים במוצר מסוים ורוצים לקבל עבורו הצעת מחיר ספציפית – קראו על דפוס דיגיטלי עם ישראגרף.

 

מה המוצרים שניתן להדפיס באמצעות דפוס דיגיטלי?

הדפוס הדיגיטלי מתאים למגוון סוגי מוצרים, בין היתר על קנבסים, על מדבקות, מגנטים, נייר מבריק ועוד. לפני שאתם הולכים להדפיס חשוב שתחשבו מראש על החומר האידיאלי להדפסה, ואם אתם לא בטוחים מה יתאים לכם יותר שווה להתייעץ עם המומחים בבית הדפוס. עובדי בית הדפוס מכירים טוב את המגבלות של המדפסות וידעו להסביר לכם מה יכול להתאים בצורה הטובה ביותר.

 

מדוע אנשים מעדיפים דפוס דיגיטלי?

יש אנשים שמתעקשים לבחור בדפוס דיגיטלי על פני דפוס רגיל, וניתן להבין למה. קודם כל, איכות ההדפסה בדפוס הדיגיטלי היא גבוהה מאוד. בנוסף, פעולת ההדפסה עצמה נעשית באופן יעיל ומהיר מאוד כך שאין סיבה לעיכובים בהליך ההדפסה.

בנוסף, ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת גמישות רבה – הן מבחינת שינויים בעיצוב והן מבחינת ההתאמה של ההדפסה לחומר עליו מדפיסים. למרות זאת צריך לזכור שיש מקרים בהם דפוס דיגיטלי לא יתאפשר או שפשוט יהיה פחות עדיף – לכן תמיד מומלץ להתייעץ עם בית הדפוס לפני שאתם מזמינים מוצרים.

 

למה חשוב לשים לב לפני שמזמינים דפוס דיגיטלי?

ברגע שאתם שולחים עיצוב להדפסה בבית דפוס, חשוב שתבואו מוכנים ותדעו מה אתם רוצים בדיוק. עליכם לשים לב לגודל המוצר המודפס בו אתם מעוניינים, לאיכות ולרזולוציה, לסוג החומר וכן מומלץ לוודא כי העיצוב במלואו יודפס – מבלי חיתוכים.

אם אתם לא בטוחים, אל תדאגו, הרימו טלפון או בקרו בבית הדפוס ובררו כי ההדפסה מתבצעת על פי שביעות רצונכם. אל תתביישו לשאול שאלות ולוודא כי אתם אכן מעבירים קבצים בפורמט הנכון או ברזולוציה המתאימה – בסופו של דבר אלו הדברים שישפיעו הכי הרבה על איכות המוצר שתקבלו!

הדפסה דיגיטלית

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא