מה המשכורת הממוצעת של טכנאי דודים

חושבים לעשות הסבה מקצועית וללמוד טכנאות דודים? הגעתם למקום הנכון.

עבודתו של טכנאי דודים מעניינת ומאתגרת, אך לפני שתחליטו להתחיל את מסלול ההכשרה כטכנאי דודים כדאי שתדעו את הדגשים החשובים בעבודה ובהכשרה הצפויה בפניכם, מפני שעבודתו של טכנאי דודים היא לא עבודה קלה ומצריכה שילוב של יכולות פיזיות וכן התמקצעות מרבית והבנה טכנית גבוהה ביותר בתחום ההתמחות.

 

מהי עושה טכנאי דודים, ומהו אופי עבודתו?

טכנאי דודים הוא בעל המקצוע המוסמך לבצע מגוון פעולות הקשורות לדוד השמש או הדוד החשמלי שלכם: התקנת הדוד, ניקויו, החלפה של רכיבים פגומים, עבודות ריתוך, התקנת צינורות ועוד. עבודות אלה מצריכות כוח פיזי וכן הבנה טכנית ומקצועית גבוהה. אחד הדברים החשובים בעבודתו של טכנאי הדודים היא יכולת מהירה לאבחן בעיות ולמצוא את דרך הטיפול בהן. בסופו של דבר, על טכנאי הדודים להיות מקצועי ביותר בעבודתו שכן לרוב לקוחות לא מבינים יותר מדי בדוד ולכן הם מזמינים את הטכנאי ומצפים ממנו שידע לפתור את הבעיה.

 

איך מגיעים להיות טכנאי דודים ומה ההכשרה הנדרשת?

על מנת להיות טכנאי דודים יש לעבור קורס הכשרה לטכנאי דודים. קורס טכנאי דודים נמשך בין 100 ל-200 שעות אקדמיות, המרוכזות בתקופה של כ30 או 40 שבועות. הלימודים עצמם הינם שילוב בין תיאוריה למעשה: הלימודים מקיפים תחומים נרחבים הנוגעים לעבודה כגון לימוד מבנה הדוד, כיצד עובדות מערכות הקיטור, שמירה על בטיחות בעבודה, כיצד לאבחן תקלות ועוד. בנוסף, לרוב הלימודים יכללו התנסות טכנית רלוונטית כדי להתנסות באמת במה שחשוב לצורך העבודה.

 

מהו אופק התעסוקה של טכנאי דודים, וכמה הוא מרוויח?

בוגר קורס טכנאי דודים יכול לעבוד כשכיר בחברה המעסיקה טכנאי דודים או לחילופין כעצמאי ובעל עסק משלו. כמובן, מידת ההצלחה שלכם כטכנאים תלויה באופן משמעותי במידת המומחיות שצברתם בקורס ובניסיון המקצועי. תחום טכנאות דודים הוא תחום שתמיד ניתן למצוא בו עבודה, שכן כמעט בכל משק בית ישנו דוד המצריך התקנה, תחזוקה ותיקונים.

בנוסף לקורס ההכשרה לטכנאי דודים, ישנן השתלמויות אודות תחומים ספציפיים בעבודה שירחיבו את הידע שלכם בעולם הדודים ואת האפשרויות שלכם בשוק העבודה.

המשכורת הממוצעת של טכנאי דודים תלויה כמובן בניסיון ובמוניטין שצברתם. לרוב, משכורתו הממוצעת של טכנאי דודים בעל מספר שנות ניסיון בשוק תעמוד סביב 8,000-9,000 ש"ח בחודש.

 

טכנאי דודים עד הבית שלך

אם אתם עוד לא עברתם את ההכשרה הנדרשת כדי להיות טכנאי דודים, אך אתם בכל זאת זקוקים לשירותו של טכנאי כזה – אל דאגה. באתר מים חמים – טכנאי דודים ניתן למצוא מגוון טכנאי דודים המתמחים בכלל השירותים הקשורים בדודים, בין אם מדובר בהתקנת דודים, תיקון דודים, תחזוקה, תיקון נזילות ועוד. לא משנה אם יש לכם דוד שמש או דוד חשמלי – תוכלו למצוא באתר את בעל המקצוע שיעזור לכם ויפתור לכם את הבעיה.

 

מגדל של כסף

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
בעלי מקצוע
פתיחת סתימה בביוב

סתימה בביוב היא לא דבר נעים, הריח מציף את כל הבית ולפעמים אף מחוצה לו, לפעמים האירוע כולל הצפה והתסכול מאד גדול. אז מה עושים?

קרא עוד »