מה חשוב לדעת לפני שמשקיעים בנדל"ן?

השקעה בנדל"ן בארה"ב כתושב של מדינה אחרת, כרוכה בשורה של שיקולים אסטרטגיים והבנה בסיסית של האופן שבו פועלות גם השלכות הנדל"ן וגם השלכות המס. כאשר אנשים המתגוררים מחוץ לארה"ב שוקלים השקעות נדל"ן באזור, עליהם להבין תחילה את סוגי הנכסים השונים הזמינים ואת הדינמיקה המתאימה להם בשוק

מה ההבדל בין נכסי נדל"ן בארצות הברית?

נכסי מגורים בארה"ב יכולים להשתנות מאוד מבתים צמודי קרקע ועד לבנייני דירות מרובי יחידות דיור, בעוד שנדל"ן מסחרי כולל הכל החל משטחי משרדים ועד מתחמי קמעונאות גדולים.

אחד השיקולים העיקריים עבור משקיעים בינלאומיים הוא הבנת ההשלכות הפיננסיות של בעלות על נכס בארה"ב. גישת ההשקעה צריכה לכלול שיקול מיטבי של המיקום, שכן שוק הנדל"ן בארצות הברית הוא מאוד מקומי.

הבדלים בין אזורים והשקעות בנדל"ן בארצות הברית

התנאים הכלכליים בשוק השכירות בארה"ב יכולים להשתנות באופן משמעותי מעיר אחת לאחרת, או אפילו משכונה אחת לאחרת. לדוגמה, השקעה באזורים עירוניים כמו ניו יורק או סן פרנסיסקו כרוכה בערכי נכס גבוהים יותר אך גם בפוטנציאל לתשואות השכרה ניכרות, בעוד שהשקעות פרבריות או כפריות עשויות להציע נכסים גדולים יותר בעלות נמוכה יותר, אך אולי עם תשואות נמוכות יותר בשל ערך הנכס.

איזה תקנות מיסוי בארצות הברית כדאי להכיר?

יש להבין את המשמעות של מיסוי השקעות נדל"ן בארה"ב. בנוסף לדינמיקה בשוק, ישנן תקנות פיננסיות והשלכות מס שיש לקחת בחשבון. ארצות הברית מטילה מיסים מסוימים על בעלות על נכסים, שיכולים להשפיע על ההחזר הכולל על ההשקעה. למשל, ארנונה, המוערכת מדי שנה על פי שווי הנכס, יכולה להשתנות מאוד ויכולה להשפיע משמעותית על ההוצאות השנתיות של המשקיע. יתרה מזאת, בארה"ב יש מערכת מס מורכבת שיכולה להשפיע על משקיעים בינלאומיים, לרבות התחייבויות פוטנציאליות במסגרת חוק מס השקעות זרות במקרקעין (FIRPTA), שיכול להטיל מס הכנסה על זרים עם זכויות נדל"ן בארה"ב.

מימון הנכס בארצות הברית

משקיעים תושבי חוץ מתמודדים לעיתים קרובות עם דרישות משכנתא מחמירות יותר וייתכן שידרשו לשלם מקדמה גדולה יותר. שיעורי המימון עשויים להיות גבוהים יותר גם עבור משקיעים בינלאומיים, מה שיכול להשפיע על רווחיות ההשקעה. בחינת אפשרויות מימון שונות והשוואת התנאים המוצעים על ידי מלווים שונים, יכולות לעזור בקבלת החלטה מושכלת.

דרך מי רוכשים את הנכס

לבסוף, מבנים משפטיים הם גם גורם חיוני שיש לקחת בחשבון בעת השקעה בנדל"ן בארה"ב. משקיעים בינלאומיים עשויים לבחור לרכוש נכס דרך גופים שונים כגון חברות בערבון מוגבל (LLCs), שותפויות, או אפילו כבעלים בודדים. לכל אחת מהאפשרויות הללו יש השלכות משפטיות שונות. לדוגמה, בעלות על נכס דרך חברת LLC יכולה לספק הגנה על אחריות והטבות מס אפשריות, אך היא גם דורשת הבנה של כללים ספציפיים למדינה ועלויות נוספות פוטנציאליות להקמת ותחזוקה של ישויות כאלה.

מה חשוב לדעת לפני שמשקיעים בנדל_ן

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא