ספריות כפולות – למי זה מתאים?

ספריה כפולה יכולה להתאים לחלל האירוח המרכזי של הבית, למשרד או לחדרי שינה של הילדים. במאמר הבא נסביר מה מאפיין ספריות מן הסוג הזה ולמה כדאי לשלב אותן בחלל הפנים כחלק בלתי נפרד מפתרונות האחסון היתרון של ספריות כפולות בא לידי ביטוי באופן שבו הן חוסכות במקום. למרות שספריות מן הסוג הזה מייצרות המון פתרונות אחסון חדשים, אפשר לשלב אותן בקלות בחלל הפנים ועדיין לנצל היטב כל סנטימטר שיש בחדר.

 

הבדלים בין ספריות

כיום קיימים דגמים מעוצבים ומרשימים מאוד של ספריות כפולות ברמה גבוהה. דגמים אלו מיוצרים מחומרי גלם מעולים, קל מאוד לתחזק אותם ואפשר להשתמש בהן כדי לאחסן את כל סוגי הפריטים והציוד.

 

איפה שמים ספריות כפולות?

הקטלוג של אוליווד רהיטים יכול לספק השראה מלאה למי שמתלבטים לגבי מיקום מדויק של ספריות כפולות. בשביל למקם נכון ספריות מן הסוג הזה, צריך להביא בחשבון למשל את המידות והגודל שלהן. לאחר מכן, בודקים מאיזה חומרי הגלם הספריות מיוצרות ועד כמה הן עמידות מפני בלאי ושחיקה. אם מתייחסים לפרמטרים הללו, בוחרים נכון ספריות כפולות לפי המיקום המיועד.

 

היתרונות של ספריות כפולות בחלל האירוח של הבית

את היתרון הכי גדול של ספריות כפולות ניתן לראות בחלל האירוח המרכזי של הבית. ספריות כפולות מאוד מתאימות לסלון כי יש להן נוכחות, כי אי אפשר להתעלם מהן וכי הן הופכות את הרושם הראשוני למרשים ומיוחד. יתרה על כך, ספריות כפולות חוסכות במקום בדיוק בחלל האירוח המרכזי שבו זה הכי חשוב. בזכות דגמים שונים של ספריות כפולות, ניתן לפנות את הסלון ולהשאיר בו יותר מקום לחפצים אישיים, רהיטים וכן הלאה.

 

ספריות כפולות גם למשרדים וחללי עבודה

אי אפשר לדבר על היתרונות של ספריות כפולות בלי להזכיר את קהל היעד המסחרי והעסקי. בהקשר הזה, ניתן בקלות לראות עד כמה ספריות כפולות מתאימות למשרדים וחללי עבודה. בזכות דגמים שונים של ספריות כפולות, קל יותר לאחסן את הציוד המשרדי ולמקם אותו באופן שיהיה נגיש עבור העובדים. באותה הזדמנות, משלבים בין ספריות כפולות לבין עוד פתרונות אחסון שיש במשרד כדי לחסוך מקום יקר ערך.

 

ספריות כפולות לחדרי שינה של הילדים

יותר ויותר הורים מבינים כיום עד כמה ספריות כפולות מתאימות גם עבור חדרי השינה של הילדים. זה מובן מאליו בילדים יחסית גדולים או בחדרי שינה של בני נוער, אבל מסתבר שיש לדגמים שונים של ספריות כפולות יתרונות אפילו בחדרי שינה של תינוקות: הן עוזרות לפעוטות להגיע לבד אל המשחקים והצעצועים שלהם, מפתחות עצמאות ומשתלבות מעולה בסגנון העיצוב הקלאסי או המודרני. בזכות יתרונות אלו, ספריות כפולות חייבות לקבל עדיפות ולהשתלב עם עוד פתרונות אחסון בחללים שונים.

ספריות כפולות

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא