פיצוי בגין תאונת דרכים קלה

נדמה כי דווקא כאשר אנשים עוברים תאונת דרכים קלות הם בוחרים להתעלם מקיומן ולהמשיך הלאה כאילו כלום לא קרה מתוך הנחה שבאמת לא קרה מספיק כדי שזאת יהיה כדאי בכלל להתעסק בכך ולבזבז על זה זמן.

דווקא כאן אנשים רבים מפספסים הזדמנויות לקבל פיצויים ובעצם לקבל כסף שלגמרי מגיע להם בגים התאונה שעברו, למרות שהיא יחסית קלה וכי סביר שגם הנזק שנגרם להם יחסית קל.

 

להפעיל את הביטוח או להימנע?

אחת הדילמות הגדולות של אנשים אשר הם עוברים תאונת דרכים קלה היא ההחלטה האם לפנות לחברת הביטוח לפיצויים וכיסוי עלויות או דווקא להתמודד עם האירוע באופן עצמאי מבחינה כלכלית.

בגלל שככול שעושים יותר תאונות מחיר הביטוח עולה, בתאונות קלות אנשים רבים בוחרים להימנע מפנייה ודיווח לביטוח ובעצם מפספסים את הסיבה שלשמה הם בכלל משלמים ביטוח.

 

לתבוע בגין התאונה או להימנע?

עוד דילמה שכול עורך דין תאונות דרכים יוכל לפתור בקלות אם רק תיצרו איתו קשר להתייעצות, היא האם לתבוע בגין תאונה קלה שהתרחשה או דווקא להימנע מההליך.

למרות שנראה כי התשובה תמיד תהיה להימנע מההליך ולצמצם בירוקרטיה כמה שאשר והוצאות משפטיות, דווקא יכול להיות שלמרות שמדובר בתאונה קטנה וקלה עדיין יכולים להיפסק לטובתם פיצויים די גבוהים, מעבר לעלויות שאולי היו יחסית נמוכות לאחר התאונה.

 

עם מי אפשר להתייעץ?

אחת השאלות המתבקשות מכול הדילמות הללו הוא למי בעצם אפשר לפנות כדי שבאמת ייתן חוות דעת מקצועית ואמינה בהקשר ההחלטה מה לעשות בעקבות תאונת דרכים קלה.

התשובה היא כמובן עורך דין תאונות דרכים, זה שמדובר בתאונה קלה, אין זה אומר שבהכרח צריך להימנע מכול מה שקשור אליה ודווקא יכול להיות שיהיה נכון עבורכם או מיטבי עבורכם מבחינה כלכלית לתבוע בגין התאונה שקרתה.

 

קביעת דרגת חומרה של תאונת דרכים

עוד משהו שחשוב לשים לב אליו ולזכור הוא שאתם לא באמת מוסמכים לקבוע רמה או דרגה של תאונת דרכים ויכול להיות לדוגמא שלא נגרם נזק חמור לכם או לכלי הרכב שלכם, אך עצם העובדה שהנהג שפגע בכם או שהיה מעורב בתאונה נהג בלי ביטוח מתאים או בלי רישיון, כבר גורמת לכול התביעה לקבל תפנית אחרת אשר ודאי לא חשבתם עליה כי יצאתם מנקודת הנחה שמדובר באירוע די רגיל ולא משמעותי.

פיצויים בגין תאונת דרכים הם בהחלט דבר שקורה ואנשים רבים חווים נזקים מתאונת דרכים ולאחר שהם בוחרים כן לתבוע, לא משנה מה דרגת החומרה של התאונה, מצליחים בתביעה בסיוע של עורך דין מומחה ומקבלים המון כסף כפיצוי על הנזק שנגרם להם שלא באשמתם, וכן, גם אם הוא נזק קל.

תאונת דרכים

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא